Lot 3 tagua noten handgestoken kraal armbanden, handgemaakte sieraden
categorie
Armbanden
toestand
actief
betaalmethoden
- Paypal
- Moneygram
- Bank Wire
verzendkosten
- NL verschepen prijs: €4.41 EUR
- Internationale verzending prijs: €4.41 EUR
korting
Besparen €2.21 EUR op de scheepvaart
[?]
levertijd
15-30 dagen geldig online volgen
resultaat
retourzendingen geaccepteerd
koper bescherming
garantie op volgorde van ontvangst of geld terug
Tagua armband collectie met een bloem design. De tagua is gesneden en bevestigd op een specifieke manier voor het maken van deze bloem design. De tagua lijkt meer schelpen. Acht prachtige kleuren zijn er voor u om te kiezen. Ze hebben allemaal een natuurlijke bruine patronen.