Lot 5 vissen beeldjes houten sculpturen kleurrijke handgestoken kunst uit ecuador
categorie
Beeldjes
toestand
actief
betaalmethoden
- Paypal
- Moneygram
- Bank Wire
verzendkosten
- NL verschepen prijs: €4.41 EUR
- Internationale verzending prijs: €4.41 EUR
korting
Besparen €2.21 EUR op de scheepvaart
[?]
levertijd
15-30 dagen geldig online volgen
resultaat
retourzendingen geaccepteerd
koper bescherming
garantie op volgorde van ontvangst of geld terug
Dit zijn prachtige en kleurrijke met de hand gesneden houten beelden van vis. Zij zijn groot en vakkundig geschilderd. De lak maakt ze zien er erg authentiek. Ze zou het perfecte sieraden voor thuis en op kantoor, of de beste toevoeging aan een verzameling.