Lot 10 kettingen natuurlijke piedra stenen groothandel peruaanse sieraden kunst
categorie
Kettingen
toestand
actief
betaalmethoden
- Paypal
- Moneygram
- Bank Wire
verzendkosten
- NL verschepen prijs: €4.41 EUR
- Internationale verzending prijs: €4.41 EUR
korting
Besparen €2.21 EUR op de scheepvaart
[?]
levertijd
15-30 dagen geldig online volgen
resultaat
retourzendingen geaccepteerd
koper bescherming
garantie op volgorde van ontvangst of geld terug
Authentieke Peruaanse sieraden. Prachtige handgemaakte kettingen uitgehouwen in een natuurlijke piedra stenen. Grote keuze van modellen uitgevoerd in een verscheidenheid van stijlen en kleuren zodat voor de diverse persoonlijke en artistieke voorkeuren.