#3630
Kerstboom Santa Sneeuwpop matroesjka, met de Hand Geschilderde 3 Delige Set
prijs €11.17 EUR
categorie
Matroesjka poppen
toestand
actief
betaalmethoden
  • Paypal
  • Moneygram
  • Bank Wire
verzendkosten
  • NL verschepen prijs: €5.15 EUR
  • Internationale verzending prijs: €5.15 EUR
levertijd
15-30 dagen geldig online volgen
resultaat
retourzendingen geaccepteerd
koper bescherming
garantie op volgorde van ontvangst of geld terug
verkoper informatie

verkocht door kunst

lid sinds: 28.04.2014

Toon alle artikelen van deze verkoper

Meer over post
Dit charmante set van de kerstboom, de Kerstman en Sneeuwpop zal een prachtige toevoeging aan uw Vakantie decoraties. Hij zal een grote gift van Kerstmis voor iedereen die geniet van het met de hand geschilderd en met de hand gesneden russische kunst.
Beoordelingen

Uw e-mailadres:

vraag: