• Homepage
  • Kleding
  • Hoeden
  • Nieuwe Originele Fabrieksonderdelen Montecristi Panama Hoed Rechtstreeks Uit Ecuador
#3532
Nieuwe Originele Fabrieksonderdelen Montecristi Panama Hoed Rechtstreeks Uit Ecuador
prijs €32.60 EUR
categorie
Hoeden
toestand
actief
betaalmethoden
  • Paypal
  • Moneygram
  • Bank Wire
verzendkosten
  • NL verschepen prijs: €5.15 EUR
  • Internationale verzending prijs: €5.15 EUR
levertijd
15-30 dagen geldig online volgen
resultaat
retourzendingen geaccepteerd
koper bescherming
garantie op volgorde van ontvangst of geld terug
verkoper informatie

verkocht door kunst

lid sinds: 28.04.2014

Toon alle artikelen van deze verkoper

Meer over post
Echte Montecristi Panama Hoed Handgeweven in Ecuador, Zuid-Amerika

Panama hoed is een traditionele hoed van Ecuadoriaanse herkomst die is gemaakt van gevlochten bladeren van de "Paja Toquilla" stro plant. Stro hoeden geweven in Ecuador, net als veel andere 19de-en vroeg 20ste-eeuwse Zuid-Amerikaanse goederen werden verzonden naar de Landengte van Panama voordat ze naar hun bestemmingen in Azië, de rest van de Amerika ' s en Europa. Voor sommige producten is de naam van hun internationale verkoop in plaats van hun plaats van binnenlandse oorsprong vast te zitten, vandaar de "Panama hoeden."

Een Montecristi Hoed is uniek, ook kwon Panama Hoed is een speciale schat van onberispelijk vakmanschap en klassieke stijl. Het stro in de Panama hoeden komt van de bladeren van de "paja toquilla", een soort palm van nature voor in Ecuador. De kunst van het weven van het stro heeft gebloeid langs de Ecuadoriaanse Kust sinds de jaren 1600. Over generaties ambachtslieden geperfectioneerd veel van de delicate weefsels zien we alleen met de beste Panama hoeden.

De voorbeeldige Panama moeten bijna foutloos, goede kleur en een consistente weven, het tentoonstellen van vele enjiras, concentrische of spiraalvormige patronen straalt naar buiten vanuit het midden van de kroon. Het lichaam moet soepel en delicaat, maar toch sterk.
Klassieke Fedora-Stijl, Authentieke Handgemaakte Panama Hoed in Montecristi in Ecuador
Oprolbare - Flexibel - Duurzaam
Beoordelingen

Uw e-mailadres:

vraag: